درباره ما

خرید لوکس
در هر مقصدی از دنیا

همیشه به خاطر شرایط خاص کشور، خرید از برندها و محصولات خوب برای ما ایرانی‌ها سخت بوده. تقریبا اکثر ما دهه‌ی شصتی‌ها برای داشتن محصولات جدید و اوریجینال از برندهای مطرح و مورد علاقه‌مون یا یک سری انتخاب خیلی محدود تو شهر خودمون داشتیم یا باید از دوستان و اقوامی که در خارج از کشور داشتیم، خواهش می‌کردیم که برامون تهیه کنند و هر موقعی از سال که به ایران سفر می‌کردند، همراه خودشون بیارن.
ضمن این‌که این درخواست‌ها همیشه خیلی محدود و گفتنشون سخت بود.
سال ۹۱ بود که من کلی خرید از سایت‌های انگلیسی کردم و دوستم که لندن زندگی می‌کرد اون‌ها رو برای من با پست فرستاد کلی برندهای جدید و محصولات هیجان‌انگیز که با وب‌گردی‌های شبانه و کمک تکتم و با قیمت‌های خیلی خوب پیدا کرده بودم. اونقدر این روش خرید از سایت‌های اروپایی و داشتن محصولاتشون برای خودم و همه‌ی اطرافیانم هیجان‌انگیز بود که من به فکر فروش اون محصولات تو اینستاگرم افتادم.
اون سال‌ها، سال‌های شروع تحریم‌های جدید بود و من علی‌رغم علاقه‌ی شدیدی که به رشته تحصیلیم داشتم و تلاشی که برای کار کردن تو همون زمینه کرده بودم، نتونستم معماری کنم. استقبال بی‌نظیر مردم از فروشگاه من غیرقابل انتظار بود و‌کم‌کم باعث شد که این سرگرمی برای من تبدیل به کار بشه.
هر‌سال یکی از دوستام که با تشدید تحریم‌ها و سخت‌تر شدن شرایط کشور کارش رو از دست می‌داد، به من ملحق می‌شد و ما بیشتر و بیشتر شدیم. هر کدوم از ما تو یه بخش شروع به فعالیت کرد و با ورود گرافیست مجموعه و تولید محصولات هنری و دست‌ساز ما اونقدر بزرگ شدیم تا تونستیم آفیس قشنگ خودمونو داشته باشیم و کم‌کم شروع به جذب نیرو کردیم.
ما از یک فروشگاه آنلاین کوچیک تو‌ اینستاگرم تبدیل شدیم به یه مجموعه‌ی بزرگ برای برآوردن تمامی نیازهای خانم‌ها، آقایان و کودکان. حالا وقتش بود که از این استقلال مالی برای رسیدن به آرزومون که کار کردن تو رشته تحصیلی خودمون بود، استفاده کنیم پس با ساختن فرنیچر و بازسازی فضاهای کوچیک برای خودمون شروع کردیم. به لطف اعتماد و همراهی شما تو این سال‌ها و جایگاهی که بین شما پیدا کردیم، تصمیم گرفتیم با ایجاد وب‌سایت، روند خرید رو برای شما بهتر و راحت‌تر کنیم. و حالا ما اینجاییم که به همه‌ی آرزوهای خودمون و شما که مثل ما تو این شرایط بزرگ شدید، درس خوندید، کار کردید و عاشق داشتن چیزهای خوبید، برسیم.

هیچ محصولی در سبدخرید نیست.